Načítání obsahu...
Aktuality

Aktuality

TRISIA, a.s. vyhlašuje veřejnou sbírku „Sněhurka (všem) dětem“ a hledá patrony

Kulturní centrum TRISIA, a.s., vyhlašuje veřejnou sbírku „Sněhurka (všem) dětem“ na nákup vstupenek dětem se zdravotním či sociálním znevýhodněním a jejich doprovodu na muzikál Sněhurka na ledě v rámci Ledové tour po celé České republice.

Povědomí o tom, že se připravuje ojedinělý muzikál Sněhurka na ledě, se rozšířilo již loni na podzim. Od té doby se na společnost TRISIA obracejí různé organizace s žádostí o slevu na vstupenky. V současné době již nejsme schopni vyhovět všem, proto se obracíme na Vás.

Své síly chceme spojit s lidmi, kteří by zakoupili vstupenky dětem v dětských domovech, stacionářích či matkám s dětmi v azylových domech. „Nehledáme sponzory představení, hledáme patrony, díky kterým by se hlediště zaplnilo hlavně dětmi,“ řekla Stanislava Hauerová, ředitelka TRISIA, a.s. (producent muzikálu).

Patroni se mohou zapojit několika způsoby. Pokud spolupracují s organizací, kterou by chtěli podpořit, mohou prostřednictvím této sbírky zakoupit vstupenky přímo jí. Pokud však s žádným takovým zařízením podobným způsobem nepracují, mohou zaslat libovolný finanční obnos a zvolit organizaci z nabídky TRISIA, a.s., které by chtěli vstupenky zakoupit.

Přispět může každý, a to na transparentní účet: 115-6986100207/0100. Společnost TRISIA pak na každých devět vstupenek poskytne ze svých prostředků desátou zdarma.

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality