Načítání obsahu...
Aktuality

Aktuality

Tanečníci z třineckého Acro-Dancers ozdobili Sněhurku vzdušnou akrobacií


Kreativní studio Acro-Dancers působí v Třinci od roku 2017 pod vedením Lenky Šotkovské. „Otevřít si podobné centrum bylo mým snem už dlouho. Dnes mě obklopuje několik skvělých kolegů - trenérů a umělců z různých akrobatických i tanečních oborů,“ říká Lenka Šotkovská, která si „zahrála“ v muzikálu Sněhurka na ledě.  Ovšem nikoliv na bruslích, ale zavěšená na síti ve výšce deseti metrů coby pavoučice a později i se svým partnerem předvedli  nádhernou podívanou při představení Sněhurky. „Provádění náročných akrobatických úkonů s sebou samozřejmě nese riziko, proto je velmi důležitá správná příprava, trénink a dodržování daných postupů,“ upozorňuje Lenka Šotkovská.

Za relativně krátkou dobu svého trvání je o kurzy ve studiu Acro-Dancers velký zájem. Motivací a výzvou je pro nadané dívky možnost soutěžení na celorepublikové úrovni. Letos se například na Mistrovství ČR pole art probojovaly dvě třinecké rodačky, Vendula Kuczynská a Lucie Stonawská.


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

Nový muzikál Sněhurka na ledě rozburácel třineckou Werk Arenu
8. 10. 2018

Nový muzikál Sněhurka na ledě rozburácel třineckou Werk Arenu

Je zvykem, že premiéry bývají vyprodané, oceněné silným potleskem a s děkovačkou. Ovšem to, co se dělo 5. října v Třinci těsně po zaznění posledního tónu muzikálu Sněhurka na ledě, nemělo obdoby. Bouřlivý potlesk, nekončící ovace vestoje a na ledové ploše všichni autoři, hvězdy a vzácní hosté.

/aktuality/novy-muzikal-snehurka-na-lede-rozburacel-trineckou-werk-arenu_ad23
René Novotný: Muzikály na ledě jsou to nejhezčí, co bruslení může ukázat
12. 9. 2018

René Novotný: Muzikály na ledě jsou to nejhezčí, co bruslení může ukázat

Koncem srpna odjeli představitelé dvou trpaslíků z muzikálu Sněhurka na ledě do Brna za legendárním trojnásobným mistrem světa René Novotným. Laura Raszyková jako Štísko a Jakub Kršňák jako Stydlín nacvičovali pod jeho vedením figury z jízdy sportovních dvojic. Současný starosta městské části Brno - Židenice se tak opět po letech vrátil na led.

/aktuality/rene-novotny-muzikaly-na-lede-jsou-to-nejhezci-co-brusleni-muze-ukazat_ad22